Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediatek | Dimensity 6300 | Internal RAM 6 GB | 128 GB
- TootjadHammer
- Mudel: TEL000966
- Saadavus: 5
-
371€
Hammer Construction | 2 5G | Silver | 6.58 " | IPS | 1080 x 2408 pixels | Mediatek | Dimensity 6300 | Internal RAM 6 GB | 128 GB | microSD | Dual SIM | Nano SIM | 3G | 4G | 5G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 14 | 6500 mAh
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | Yes |
| Aku mahutavus | 6500 mAh |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1080 x 2408 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.58 " |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 187.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.31 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 14 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2149 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Hammer |
| Producer product family | Construction |
| Producer product name | 2 5G |
| Protsessori mudel | Dimensity 6300 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessori sagedus | 2.0 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 8 MP |
| SIM kaardi tüüp | Nano SIM |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 128 GB |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Silver |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |
Sildid: hammer construction 2 5g silver 658 ips 1080 x 2408 pixels mediatek dimensity 6300 internal ram 6 gb 128 gb, tel000966, hammer, nutitelefonid









