HAMMER ROCK LTE (Black) Dual SIM 2.4" IPS 240x320/128MB/48MB RAM/microSD/LTE
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 20.00 mm |
| Gross height (mm) | 160.00 mm |
| Gross weight | 0.26 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Net weight | 0.16 kg |
| Packing quantity | 0.01 pc(s) |
| Palette Qty | 2700 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Hammer |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: hammer rock lte black dual sim 24, tel001069, hammer, nuputelefonid

