Hammer | Iron | V | Orange | 6.5 " | IPS | 1600 x 720 pixels | Mediatek | Helio G36 | Internal RAM 6 GB | 64 GB | microSD | Dual
- TootjadHammer
- Mudel: TEL000847
- Saadavus: 3
-
213€
Hammer | Iron | V | Orange | 6.5 " | IPS | 1600 x 720 pixels | Mediatek | Helio G36 | Internal RAM 6 GB | 64 GB | microSD | Dual SIM | Nano SIM | 3G | 4G | Main camera resolution 50 MP | Secondary camera resolution 8 MP | Android | 13
| All | |
| 3G | Yes |
| 4G | Yes |
| 5G | No |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.0 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Ekraan | 1600 x 720 pikslit |
| Ekraani diagonaal | 6.5 " |
| Ekraani tüüp | IPS |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 43.00 mm |
| Gross height (mm) | 183.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Installitud operatsioonisüsteem | Android |
| Net weight | 0.30 kg |
| Operatsioonisüsteemi versioon | 13 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2196 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Põhikaamera resolutsioon | 50 MP |
| Producer | Hammer |
| Producer product family | Iron |
| Producer product name | V |
| Protsessori mudel | Helio G36 |
| Protsessori perekond | Mediatek |
| Protsessori sagedus | 2.2 GHz |
| Protsessorituumad | 8 |
| Sekundaarne kaamera | Yes |
| Sekundaarse kaamera resolutsioon | 8 MP |
| SIM kaardi tüüp | Nano SIM |
| SIM-kaardi võimekus | Dual SIM |
| Sisemine mälumaht | 64 GB |
| Sisemine RAM | 6 GB |
| Sõrmejäljelugeja | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.07 kg |
| Toote värv | Orange |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühilduvad mälukaardid | microSD |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wi-Fi | Yes |







