HAND MIXER HT462138 TEFAL TEFAL
| All | |
| Brutokaal | 2 kg |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 270 mm |
| Gross width (mm) | 145 mm |
| mustmetallid | 1 g |
| Netokaal | 1.6 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 104 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 390 g |
| Plastic (No PET) | 8 g |
| Taara kaal (kg) | 0.4 kg |
| Volume (m3) | 0.00841725 m |
| WEEE maks | Yes |
| WEEE tax | CL109:5:2017-04-01 |
| Wooden | 1 g |
Sildid: hand mixer ht462138 tefal tefal, ht462138, tefal, kasimikserid



