Oral-B Pro Series 1 | Electric Toothbrush | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brush
- TootjadOral-B
- Mudel: Pro 1
- Saadavus: 5
-
42€
Oral-B Pro Series 1 | Electric Toothbrush | Rechargeable | For adults | Number of brush heads included 1 | Number of teeth brushing modes 3 | Black
| All | |
| Aku tüüp | N/A |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 90.00 mm |
| Gross height (mm) | 240.00 mm |
| Gross weight | 0.60 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Hambaharja sagedus (pulseerimine) | 8800 liikumist minutis |
| Hammaste harjamisrežiimide arv | 3 |
| Kaasnevate harjapeade arv | 1 |
| Laadimisalus | Yes |
| Net weight | 0.45 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1333 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 125.00 g |
| Plastic (No PET) | 25.00 g |
| Producer | Oral-B |
| Producer product family | Electric Toothbrush |
| Producer product name | Pro Series 1 |
| Seadme tüüp | Rechargeable |
| Taaslaetav | Yes |
| Taimer | 2-minute timer |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | For adults |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



