Oral-B Vitality PRO Kids Frozen Electric Toothbrush, Blue
- TootjadOral-B
- Mudel: Vitality Pro Frozen
- Saadavus: 2
-
28€
Oral-B Vitality PRO Kids Frozen Electric Toothbrush, Blue
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 169.00 mm |
| Brutokaal | 0.57 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 240.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 94.00 mm |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Garantija | 24 |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.00 m |
| Netokaal | 0.34 kg |
| Paber/Papp | 225.00 g |
| Palette Qty | 453 pc(s) |
| Plastik (ilma PET-ita) | 5.00 g |
| Sisseehitatud aku | Yes |
| Taara kaal (kg) | 0.23 kg |
| TI kaal (kg) | 0.03 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: oral-b vitality pro kids frozen electric toothbrush, blue, vitality pro frozen, oral-b, harjad

