Philips HX9054/88 Sonicare Premium Gum Care Replacement brush heads, 4 pcs, Black | Philips
- TootjadPhilips
- Mudel: HX9054/88
- Saadavus: 5
-
44€
Philips HX9054/88 Sonicare Premium Gum Care Replacement brush heads, 4 pcs, Black | Philips
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross height (mm) | 231 mm |
| Gross weight | 0.047 kg |
| Gross width (mm) | 26 mm |
| Net weight | 0.029 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4795 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 16 g |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer | Philips |
| Tare weight (kg) | 0.018 kg |
| Volume (m3) | 0.00036036 m |
| WEEE tax | No |
Sildid: philips hx905488 sonicare premium gum care replacement brush heads, 4 pcs, black philips, hx905488, philips, harjad

