Toshiba Hard Drive BULK/OEM | S300 AI Surveillance | 7200 RPM | 8000 GB
- TootjadToshiba
- Mudel: HDEB028ZSA51F
- Saadavus: 5
-
294€
Toshiba Hard Drive BULK/OEM | S300 AI Surveillance | 7200 RPM | 8000 GB
| All | |
| Draiviseade, puhvri suurus | 512 MB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26.00 mm |
| Gross weight | 0.77 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 8000 GB |
| Net weight | 0.65 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1299 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Hard Drive BULK/OEM |
| Producer product name | S300 AI Surveillance |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

