Toshiba Hard Drive | N300 NAS | 7200 RPM | 14000 GB | 512 MB
- TootjadToshiba
- Mudel: HDWG51EEZSTAU
- Saadavus: 5
-
440€
Toshiba Hard Drive | N300 NAS | 7200 RPM | 14000 GB | 512 MB
| All | |
| Draiviseade, puhvri suurus | 512 MB |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 147.00 mm |
| Gross height (mm) | 26 mm |
| Gross weight | 0.80 kg |
| Gross width (mm) | 101 mm |
| Kõvaketta kiirus | 7200 RPM |
| Kõvaketta liides | SATA |
| Kõvaketta suurus | 3.5 " |
| Maht | 14000 GB |
| Net weight | 0.68 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1250 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 96.00 g |
| Plastic (No PET) | 24.00 g |
| Producer | Toshiba |
| Producer product family | Hard Drive |
| Producer product name | N300 NAS |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Volume (m3) | 0.000386022 m |
| Warranty | 36 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: toshiba hard drive n300 nas 7200 rpm 14000 gb 512 mb, hdwg51eezstau, toshiba, hddhubriidkettad

