MoWox | 62V Excel Series Hand Held Battery Hedge Trimmer With Rotating Handle (Without Battery and Charger) | EHT 6362 Li | Cord
- TootjadMoWox
- Mudel: EHT 6362 Li
- Saadavus: 2
-
95€
MoWox | 62V Excel Series Hand Held Battery Hedge Trimmer With Rotating Handle (Without Battery and Charger) | EHT 6362 Li | Cordless
| All | |
| Aku tüüp | Lithium |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 1230.00 mm |
| Gross height (mm) | 225.00 mm |
| Gross weight | 5.40 kg |
| Gross width (mm) | 250.00 mm |
| Muud funktsioonid | Cutting length 630 mm Laser precision blades with double-sided cutting function Ring-shaped handle |
| Net weight | 4.90 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 25 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 150.00 g |
| Producer | MoWox |
| Producer product family | 62V Excel Series Hand Held Battery Hedge Trimmer With Rotating Handle (Without Battery and Charger) |
| Producer product name | EHT 6362 Li |
| Speed | 4300 rpm and 6300 rpm |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 1.00 kg |
| Tüüp | Cordless |
| Type of battery | Accumulator |
| Volume (m3) | 0.07 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |






