Anker Soundcore Select 4 Go Bluetooth Speaker, 5W, Golden | Anker Soundcore
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: A31X1BB1
- Saadavus: 4
-
37€
Anker Soundcore Select 4 Go Bluetooth Speaker, 5W, Golden | Anker Soundcore
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 153.00 mm |
| Gross height (mm) | 53.00 mm |
| Gross weight | 0.41 kg |
| Gross width (mm) | 89 mm |
| Net weight | 0.12 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1190 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Plastic (No PET) | 85.00 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Tare weight (kg) | 0.29 kg |
| Volume (m3) | 0.000721701 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

