Anker Soundcore Speaker | Boom 3i | 50 W | Waterproof | Bluetooth | Brown | Portable | Wireless connection
- TootjadAnker Soundcore
- Mudel: D5100080
- Saadavus: 5
-
150€
Anker Soundcore Speaker | Boom 3i | 50 W | Waterproof | Bluetooth | Brown | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 224.00 mm |
| Gross height (mm) | 83.00 mm |
| Gross weight | 1.07 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 0.77 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 357 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 220.00 g |
| Plastic (No PET) | 77.00 g |
| Producer | Anker Soundcore |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | Boom 3i |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Brown |
| Veekindel | Yes |
| Võimsus | 50 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: anker soundcore speaker boom 3i 50 w waterproof bluetooth brown portable wireless connection, d5100080, anker soundcore, kolarid

