Edifier Powered Subwoofer T5 Stereo RCA in, Stereo RCA out, Black, 70 W
- TootjadEdifier
- Mudel: T5 Black
- Saadavus: 5
-
135€
Edifier Powered Subwoofer T5 Stereo RCA in, Stereo RCA out, Black, 70 W
| All | |
| Bassikõlari mõõdud (l x s x k) | 278 x 336 x 300 mm |
| Bluetooth | No |
| Brutokaal | 2.80 kg |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | 8" Speaker Driver for distortion-free bass Low pass filter with 38Hz frequency response Reduced acoustic resonance with MDF enclosure Automatic standby to conserve power Adjustable Bass and Frequency Bandwidth |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 360 mm |
| Gross height (mm) | 400 mm |
| Gross width (mm) | 440 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Karbi sisu | T5, Power Cable, 3.5mm RCA cable, RCA RCA cable |
| Koguvõimsus | 70 W |
| Kõlari tüüp | Active |
| Kõlarite arv | 1 |
| Muud funktsioonid | Noise level: 25dB(A) Frequency response: 38Hz~200Hz Signal-to-noise-ratio: 85dB (A) |
| Netokaal | 2.30 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 400.00 g |
| Pistmiku tüüp | Stereo RCA in, Stereo RCA out |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer product family | Powered Subwoofer |
| Producer product name | T5 |
| Sisendi tundlikkus | 50 mV |
| Tare weight (kg) | 0.50 kg |
| TI weight (kg) | 0.04 kg |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Valjuhääldi suurus | 8 " |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.06336 m |
| WEE classification | CL109:4:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier powered subwoofer t5 stereo rca in, stereo rca out, black, 70 w, t5 black, edifier, kolarid




