Genesis | Computer Speaker | Helium 312BT | 10 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NCS-2185
- Saadavus: 5
-
39€
Genesis | Computer Speaker | Helium 312BT | 10 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 405 mm |
| Gross height (mm) | 255 mm |
| Gross weight | 3.334 kg |
| Gross width (mm) | 170 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 2.237 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Palette Qty | 49 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1030 g |
| Plastic (No PET) | 67 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Computer Speaker |
| Producer product name | Helium 312BT |
| Sagedusvahemik | 100-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 1.097 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Võimsus | 10 W |
| Volume (m3) | 0.01755675 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








