Marley | Get Together 2 Speaker | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
- TootjadMarley
- Mudel: EM-JA030-SB
- Saadavus: 5
-
303€
Marley | Get Together 2 Speaker | Bluetooth | Black | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.50 kg |
| Gross width (mm) | 290.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | The Get Together 2 Bluetooth Speaker delivers exceptional audio clarity and unmatched sound experience. With a 20-hour battery life, quick-charge technology and an optional multi-pair mode, this innovative Marley must-have promises non-stop sounds. Dust-p |
| Net weight | 0.3 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Producer | Marley |
| Producer product name | Get Together 2 Speaker |
| Taasesitusaeg | 20 h |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| TI weight (kg) | 0.09 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: marley get together 2 speaker bluetooth black portable wireless connection, em-ja030-sb, marley, kolarid

















