Muse | Bluetooth Micro System | M-692 BTC | Yes | 2 x 30 W | Bluetooth | Black | NFC features | Wireless connection
- TootjadMuse
- Mudel: M-692BTC
- Saadavus: 2
-
107€
Muse | Bluetooth Micro System | M-692 BTC | Yes | 2 x 30 W | Bluetooth | Black | NFC features | Wireless connection
| All | |
| AC-sisendsagedus | 50/60 Hz |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| CD-mängija | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Connections | 2.0 USB Port allowing MP3 playback USB charging Port Aux in jack (3.5mm) DC in jack |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Beautiful sound and appearance Multifunctional LED display |
| FM-raadio | Yes |
| Funktsioonid | Stream music from another Bluetooth compatible device such as Laptop, Tablet or Smartphone Clock function Passive bass Wooden cabinet |
| Gross depth (mm) | 410 mm |
| Gross depth master carton | 425 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 485 mm |
| Gross weight | 3.2 kg |
| Gross width (mm) | 24 mm |
| Gross width master carton | 265 mm |
| Kaal | 2.6 kg |
| Kaasaskantav | No |
| Mõõdud (l x s x k) | 354 x 197 x 171 mm |
| Muud funktsioonid | White LED multi-function display with Dimmer ( High / Low / Off ) CD, CD-R/RW, MP3 Compatible Drawer-type CD door FM PLL radio with 20 preset stations NFC: Auto pairing function |
| Net weight | 2.8 kg |
| Net weight master carton | 6.4 kg |
| NFC features | Yes |
| Package content | AC adaptor Remote control Aux in cable |
| Packing quantity | 2 pc(s) |
| Palette Qty | 62 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 340.00 g |
| Pinge | 100 - 240 V |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Bluetooth Micro System |
| Producer product name | M-692 BTC |
| Sisseehitatud ekraan | Yes |
| Tare other | 400.00 g |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Tare weight master carton | 0.929 kg |
| Tehnilised omadused | FM radio, CD and USB port |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB 2.0 portide arv | 1 |
| USB liides | Yes |
| USB ühilduvus | Yes |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Väljundvõimsus | 40 W |
| Värv | Black |
| Võimsus | 2 x 30 W |
| Volume (m3) | 0.0022632 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: muse bluetooth micro system m-692 btc yes 2 x 30 w bluetooth black nfc features wireless connection, m-692btc, muse, kolarid




