Muse M-1580SBT TV Speaker With Bluetooth
| All | |
| Bruto Sügavus (mm) | 775.00 mm |
| Brutokaal | 1.48 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 110.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 110.00 mm |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kogus pakendis | 1.00 pc(s) |
| Maht (m3) | 0.01 m |
| Netokaal | 1.20 kg |
| Paber/Papp | 260.00 g |
| Plastik (ilma PET-ita) | 15.00 g |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 0.28 kg |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
Sildid: muse m-1580sbt tv speaker with bluetooth, m-1580sbt, muse, kolarid

