Muse | Party Box Speaker | M-1803 DJ | 150 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-1803 DJ
- Saadavus: 2
-
77€
Muse | Party Box Speaker | M-1803 DJ | 150 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 286.00 mm |
| Gross height (mm) | 382.00 mm |
| Gross weight | 4.20 kg |
| Gross width (mm) | 277.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | White LED display Color changing lights 5 hour playtime |
| Net weight | 3.40 kg |
| Package content | USB-C cable for charging the built-in battery 1 wired microphone |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 29 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 500.00 g |
| Plastic (No PET) | 300.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Party Box Speaker |
| Producer product name | M-1803 DJ |
| Tare weight (kg) | 0.80 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Võimsus | 150 W |
| Volume (m3) | 0.03 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




