Muse | Party Box Speaker | M-1937 DJ | 600 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-1937 DJ
- Saadavus: 1
-
198€
Muse | Party Box Speaker | M-1937 DJ | 600 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
| All | |
| Aku eluiga | 5 h |
| Aku tüüp | Internal Battery 5H play time |
| AUX-sisend | Yes |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 282.00 mm |
| Gross height (mm) | 555.00 mm |
| Gross weight | 4.90 kg |
| Gross width (mm) | 282.00 mm |
| Integreeritud kaardilugeja | Yes |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Handsfree system / Stereo pairing Light effects USB playing and charging for external device Adjustable Bass and Treble 2 Mic inputs |
| Net weight | 3.90 kg |
| Package content | Power cord 1 wired microphone |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 20 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 640.00 g |
| Plastic (No PET) | 360.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Party Box Speaker |
| Producer product name | M-1937 DJ |
| Tare weight (kg) | 1.00 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB liides | Yes |
| USB ühilduvus | yes |
| Värv | Black |
| Võimsus | 600 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |




