Muse | Speaker With FM Radio | M-750 FBT | 10 W | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
- TootjadMuse
- Mudel: M-750 FBT
- Saadavus: 5
-
50€
Muse | Speaker With FM Radio | M-750 FBT | 10 W | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 190.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 0.40 kg |
| Gross width (mm) | 100.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | FM Tuner FM, 5 preset stations Handsfree system Aux-in jack |
| Net weight | 0.25 kg |
| Package content | USB-C cable for charging the built-in battery Shoelaces rope |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 303 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Speaker With FM Radio |
| Producer product name | M-750 FBT |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| USB streaming | USB-C |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Võimsus | 10 W |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





