SALE OUT. Sony SA-SW5 Wireless 300W Subwoofer for HT-A9/A7000 | Sony Speaker | Subwoofer for HT-A9/A7000 | DAMAGED PACKAGING | 3
- TootjadSony
- Mudel: SASW5.CELSO
- Saadavus: 2
-
496€
SALE OUT. Sony SA-SW5 Wireless 300W Subwoofer for HT-A9/A7000 | Sony Speaker | Subwoofer for HT-A9/A7000 | DAMAGED PACKAGING | 300 W | Black | 2 Ω | Portable | Wireless connection
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 480.00 mm |
| Gross height (mm) | 495.00 mm |
| Gross weight | 16.90 kg |
| Gross width (mm) | 377.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Näivtakistus | 2 |
| Net weight | 13.92 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 16.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 2384.00 g |
| Plastic (No PET) | 599.00 g |
| Põhiseadme mõõdud (l x s x k) | 277 x 422 x 409 mm |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | Subwoofer for HT-A9/A7000 |
| Saleout | DAMAGED PACKAGING |
| Tare weight (kg) | 2.98 kg |
| TI weight (kg) | 0.03 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Võimsus | 300 W |
| Volume (m3) | 0.09 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sale out sony sa-sw5 wireless 300w subwoofer for ht-a9a7000 sony speaker subwoofer for ht-a9a7000 damaged packaging 3, sasw5celso, sony, kolarid, koduaudiohifi




