Sharp 2.1 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar with Slim Wireless Subwoofer | HT-SBW310 | 330 W | Bluetooth | Wireless connection
- TootjadSharp
- Mudel: HT-SBW310
- Saadavus: 3
-
159€
Sharp 2.1 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar with Slim Wireless Subwoofer | HT-SBW310 | 330 W | Bluetooth | Wireless connection | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 130.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 6.77 kg |
| Gross width (mm) | 880.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Net weight | 4.73 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 39 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1632.00 g |
| Plastic (No PET) | 408.00 g |
| Producer | Sharp |
| Producer product family | 2.1 Dolby Atmos/DTS Virtual:X Soundbar with Slim Wireless Subwoofer |
| Producer product name | HT-SBW310 |
| Tare weight (kg) | 2.04 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Värv | Black |
| Võimsus | 330 W |
| Volume (m3) | 0.04 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |



























