Sharp HT-SB304 2.0 Dolby Atmos / DTS Virtual:X Soundbar | Sharp
- TootjadSharp
- Mudel: HT-SB304
- Saadavus: 4
-
127€
Sharp HT-SB304 2.0 Dolby Atmos / DTS Virtual:X Soundbar | Sharp
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 150.00 mm |
| Gross weight | 3.84 kg |
| Gross width (mm) | 990.00 mm |
| Net weight | 2.21 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 78 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 1304.00 g |
| Plastic (No PET) | 326.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 1.63 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.02 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp ht-sb304 20 dolby atmos dts virtualx soundbar sharp, ht-sb304, sharp, kolarid

