Sharp HT-SBW53121(BK) Q 3.1.2 Dolby Atmos/ DTS:X Soundbar with Wireless Subwoofer, Black | Sharp
- TootjadSharp
- Mudel: HT-SBW53121(BK)
- Saadavus: 2
-
351€
Sharp HT-SBW53121(BK) Q 3.1.2 Dolby Atmos/ DTS:X Soundbar with Wireless Subwoofer, Black | Sharp
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 305.00 mm |
| Gross height (mm) | 385.00 mm |
| Gross weight | 16.70 kg |
| Gross width (mm) | 1060.00 mm |
| Net weight | 4.50 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 9760.00 g |
| Plastic (No PET) | 2440.00 g |
| Producer | Sharp |
| Tare weight (kg) | 12.20 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Type of battery | Battery |
| Volume (m3) | 0.12 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sharp ht-sbw53121bk q 312 dolby atmos dtsx soundbar with wireless subwoofer, black sharp, ht-sbw53121bk, sharp, kolarid

-330x330.jpg)