Sony Speaker | SRS-LS1 LinkBuds | Waterproof | Bluetooth | Light Gray | Portable | Wireless connection
- TootjadSony
- Mudel: SRSLS1H.CE7
- Saadavus: 1
-
146€
Sony Speaker | SRS-LS1 LinkBuds | Waterproof | Bluetooth | Light Gray | Portable | Wireless connection
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 175.00 mm |
| Gross height (mm) | 93.00 mm |
| Gross weight | 0.94 kg |
| Gross width (mm) | 95.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Net weight | 0.66 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1064 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 225.60 g |
| Plastic (No PET) | 56.40 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | SRS-LS1 LinkBuds |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.28 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Light Gray |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: sony speaker srs-ls1 linkbuds waterproof bluetooth light gray portable wireless connection, srsls1hce7, sony, kolarid






