Sony | Speaker | SRS-XB100 | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
- TootjadSony
- Mudel: SRSXB100B.CE7
- Saadavus: 5
-
56€
Sony | Speaker | SRS-XB100 | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 106.00 mm |
| Gross height (mm) | 125.00 mm |
| Gross weight | 0.42 kg |
| Gross width (mm) | 106.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Frequency range - 2.4 GHz |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1230 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | SRS-XB100 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |








