Sony Speaker | ULT FIELD 3 | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Forest Grey
- TootjadSony
- Mudel: SRSULT30H.CE7
- Saadavus: 1
-
160€
Sony Speaker | ULT FIELD 3 | Waterproof | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Forest Grey
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 285.00 mm |
| Gross height (mm) | 112.00 mm |
| Gross weight | 1.59 kg |
| Gross width (mm) | 153.00 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | Hands-free function |
| Net weight | 1.25 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 177 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Plastic (No PET) | 40.00 g |
| Producer | Sony |
| Producer product family | Speaker |
| Producer product name | ULT FIELD 3 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.34 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Forest Grey |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |











