Xiaomi Sound Outdoor IP67 dust and water resistance | 30 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Gold
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4370GL
- Saadavus: 5
-
58€
Xiaomi Sound Outdoor IP67 dust and water resistance | 30 W | Bluetooth | Wireless connection | Portable | Gold
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 245 mm |
| Gross height (mm) | 70 mm |
| Gross weight | 0.72 kg |
| Gross width (mm) | 75 mm |
| Kaasaskantav | Yes |
| Muud funktsioonid | 12-hour battery life |
| Net weight | 0.60 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1395 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product name | Sound Outdoor IP67 dust and water resistance |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| TI weight (kg) | 0.05 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Gold |
| Võimsus | 30 W |
| Volume (m3) | 0.00128625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |




