Xiaomi Soundbar 2.0 EU S22E | Xiaomi
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 856 mm |
| Gross height (mm) | 94 mm |
| Gross weight | 1.87 kg |
| Gross width (mm) | 94 mm |
| Net weight | 1.275 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 156 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Tare weight (kg) | 0.595 kg |
| Volume (m3) | 0.007563616 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |

