Xiaomi | Soundbar | 2.0ch | Bluetooth | Wireless connection | Black
- TootjadXiaomi
- Mudel: QBH4344EU
- Saadavus: 5
-
121€
Xiaomi | Soundbar | 2.0ch | Bluetooth | Wireless connection | Black
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 856.00 mm |
| Gross height (mm) | 94.00 mm |
| Gross weight | 2.27 kg |
| Gross width (mm) | 94.00 mm |
| Kaasaskantav | No |
| Muud funktsioonid | Connections: 3.5mm AUX in, SPDIF in, Optical in, Coaxial Input, Bluetooth 5.3 |
| Net weight | 1.87 kg |
| Nimivõimsus | 26 W |
| Package content | User manual x1 SRDIF Cable x1 Screws x2 Expansion tubes x2 EVA pads x2 |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 228 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 350.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Soundbar |
| Producer product name | 2.0ch |
| Tare weight (kg) | 0.40 kg |
| Traadita ühendus | Yes |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






