Beyerdynamic Ear pads velour, closed | EDT 770 VB
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 1000886
- Saadavus: 5
-
28€
Beyerdynamic Ear pads velour, closed | EDT 770 VB
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 210 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross weight | 0.43 kg |
| Gross width (mm) | 110 mm |
| Net weight | 0.23 kg |
| Palette Qty | 1247 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100 g |
| Plastic (No PET) | 100 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Ear pads velour, closed |
| Producer product name | EDT 770 VB |
| Tare weight (kg) | 0.2 kg |
| Traadita ühendus | No |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.000693 m |
| Warranty | 3 month(s) |
| WEEE tax | No |


