Beyerdynamic | Studio Headphones | DT 900 PRO X | Over-Ear | Black | Noise reduction
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 729906
- Saadavus: 5
-
277€
Beyerdynamic | Studio Headphones | DT 900 PRO X | Over-Ear | Black | Noise reduction
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 610 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 250 mm |
| Gross weight | 0.888 kg |
| Gross width (mm) | 215 mm |
| Gross width master carton | 455 mm |
| Kaabli pikkus | 1.8 m / 3 m |
| Kaal (ilma juhtmeta) | 345 g |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | Wide range of applications on all devices thanks to STELLAR.45 driver with an impedance of 48 ohms Detailed, spacious and transparent sound Hard-wearing, durable and robust workmanship |
| Näivtakistus | 48 |
| Net weight | 0.514 kg |
| Net weight master carton | 8.88 kg |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 240 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 74.00 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Studio Headphones |
| Producer product name | DT 900 PRO X |
| Sagedusvahemik | 5 40000 Hz |
| Sisseehitatud mikrofon | No |
| Tare weight (kg) | 0.37 kg |
| Tare weight master carton | 1.18 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00568675 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: beyerdynamic studio headphones dt 900 pro x over-ear black noise reduction, 729906, beyerdynamic, korvaklapid





