Beyerdynamic | Studio headphones | DT 990 PRO | Wired | On-Ear | Black
- TootjadBeyerdynamic
- Mudel: 459038
- Saadavus: 5
-
199€
Beyerdynamic | Studio headphones | DT 990 PRO | Wired | On-Ear | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Eritunnused | Circumaural headphones for professional mixing, mastering and editing, 250 ohms Transparent, spacious, bass and powerful sound Soft, circumaural and replaceable velour ear pads Robust, comfortably padded and adjustable spring steel headband design |
| Gross depth (mm) | 115 mm |
| Gross depth master carton | 600 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 470 mm |
| Gross weight | 0.617 kg |
| Gross width (mm) | 220 mm |
| Gross width master carton | 460 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 250 |
| Net weight | 0.387 kg |
| Net weight master carton | 12.34 kg |
| Packing quantity | 20 pc(s) |
| Palette Qty | 260 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm + 6.35 mm Adapter |
| Plastic (No PET) | 30 g |
| Producer | Beyerdynamic |
| Producer product family | Studio headphones |
| Producer product name | DT 990 PRO |
| Sagedusvahemik | 5-35.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.23 kg |
| Tare weight master carton | 2.205 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.005819 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: beyerdynamic studio headphones dt 990 pro wired on-ear black, 459038, beyerdynamic, korvaklapid

