Dell Gaming Headset | Alienware Tri Mode AW725H | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Dark Side of the Moon | Noise canceling |
- TootjadDell
- Mudel: 545-BBFW
- Saadavus: 5
-
134€
Dell Gaming Headset | Alienware Tri Mode AW725H | Bluetooth | Over-Ear | Microphone | Dark Side of the Moon | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Bluetoothi versioon | 5.3 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 150.00 mm |
| Gross height (mm) | 230.00 mm |
| Gross weight | 0.47 kg |
| Gross width (mm) | 200.00 mm |
| Kandmisviis | Over-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | Yes |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.35 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 250.00 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Dell |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Alienware Tri Mode AW725H |
| Sagedusvahemik | 20-40k Hz |
| Seadme ühilduvus | 2.4GHz, Bluetooth |
| Tare weight (kg) | 0.12 kg |
| Toote värv | Dark Side of the Moon |
| Traadita ühendus | Yes |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |





