Edifier | Earbuds | Comfo C | Beige
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Bluetoothi versioon | 5.4 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Control | Pause/Play Answer/End call Next/Previous track. |
| Draiveri suurus | 12 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 127.00 mm |
| Gross height (mm) | 263.00 mm |
| Gross weight | 0.37 kg |
| Gross width (mm) | 275.00 mm |
| Kandmisviis | In-ear |
| Muud funktsioonid | Open-ear clip-on design offers all-day comfortable wearing IP56 dust and water resistance ensures durability Directional Acoustic Technology. |
| Net weight | 0.27 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 94 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Playback time (single charge) | 28 h |
| Portable charger charging time | 1.5 h |
| Producer | Edifier |
| Producer product family | Earbuds |
| Producer product name | Comfo C |
| Sagedus | 20-20k kHz |
| Sagedusvahemik | 20 - 20000 |
| Seadme ühilduvus | Bluetooth 5.4 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Beige |
| Tooteperekond | True wireless earphones |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduvustehnoloogia | Wireless |
| Värv | Beige |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: edifier earbuds comfo c beige, comfo c starlight, edifier, korvaklapid






