Gembird MHS-U-001 USB headphones USB, Glossy black, Built-in microphone
- TootjadGembird
- Mudel: MHS-U-001
- Saadavus: 5
-
17€
Gembird MHS-U-001 USB headphones USB, Glossy black, Built-in microphone
| All | |
| Brutokaal | 0.34 kg |
| Embeeded battery | No |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross depth master carton | 400.00 mm |
| Gross height (mm) | 75.00 mm |
| Gross height master carton | 450.00 mm |
| Gross width (mm) | 193.00 mm |
| Gross width master carton | 390.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | 58 dB |
| Muud funktsioonid | USB headphones with rotating microphone boom, Digital audio chipset for crystal clear sound, Practical in-line control for volume, mute and microphone, Large comfortable ear cushions, Comfortable, adjustable headband. |
| Net weight master carton | 5.60 kg |
| Netokaal | 0.28 kg |
| Packing quantity | 20.00 pc(s) |
| Pistmiku tüüp | USB |
| Plastic (No PET) | 60.00 g |
| Producer product name | MHS-U-001 USB headphones |
| Seadme ühilduvus | Windows 2000/XP/Vista/7/8 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.06 kg |
| Tare weight master carton | 2.44 kg |
| TI weight (kg) | 0.25 kg |
| USB-port | A free USB port |
| Värv | Glossy black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| WEE classification | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: gembird mhs-u-001 usb headphones usb, glossy black, built-in microphone, mhs-u-001, gembird, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid




