Genesis | Gaming Headset | Radon 800 | Wired | On-Ear | Black
- TootjadGenesis
- Mudel: NSG-1791
- Saadavus: 3
-
63€
Genesis | Gaming Headset | Radon 800 | Wired | On-Ear | Black
| All | |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 226.00 mm |
| Gross height (mm) | 118.00 mm |
| Gross weight | 0.88 kg |
| Gross width (mm) | 254.00 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide sagedus | 20-20k Hz |
| Materjal | Artificial leather, Textile material |
| Microphone sensitivity | -42 dB |
| Mikrofoni sagedus | 100-10k Hz |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.49 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 128 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 300.00 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm, USB Type-A |
| Plastic (No PET) | 89.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Gaming Headset |
| Producer product name | Radon 800 |
| Sagedusvahemik | 20-20k Hz |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.39 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Valgustus | Yes |
| Valjuhääldi suurus | 40 mm |
| Volume (m3) | 0.01 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |




