Genesis | Microphone | Radium 250 | Noise reduction
| All | |
| Bluetooth | No |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 163.00 mm |
| Gross height (mm) | 200.00 mm |
| Gross weight | 0.49 kg |
| Gross width (mm) | 130.00 mm |
| Mikrofoni tundlikkus | -40 dB |
| Müravähendus | Yes |
| Muud funktsioonid | Microphone is designed to collect sound cleanly, with perceptible depth, eliminating unwanted background noise Equipped with aGain knob, which allows you to quickly adjust the sensitivity without having to go into system settings or external applications |
| Net weight | 0.19 kg |
| Package content | Adapter 5/8" - 3/8", Anti-shock mount, Microphone stand, Mounting bracket, Pop-filtr, USB cable, User guide. |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 408 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 200.00 g |
| Pistmiku tüüp | USB Type-C |
| Plastic (No PET) | 100.00 g |
| Producer | Genesis |
| Producer product family | Microphone |
| Producer product name | Radium 250 |
| Sagedus | 50-16k kHz |
| Seadme ühilduvus | Wired |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.30 kg |
| Ühilduvad operatsioonisüsteemid | PC |
| USB-port | USB-C |
| Värv | White |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | No |














