Huawei | FreeBuds SE 3 | Noise canceling
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 50.00 mm |
| Gross height (mm) | 70.00 mm |
| Gross weight | 0.13 kg |
| Gross width (mm) | 70.00 mm |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Controls: Double-tap: Play/pause music, answer/end a call Triple-tap: Play the next track |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 3527 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Huawei |
| Producer product name | FreeBuds SE 3 |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









