Koss | Headphones | KPH7v | Wired | On-Ear | Violet
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 155 mm |
| Gross height (mm) | 220 mm |
| Gross weight | 0.077 kg |
| Gross width (mm) | 60 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 91 dB |
| Microphone | No |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Koss KPH7 on ear headphones are a lightweight design that delivers the full power of the Sound of Koss. Delivering incredible sound performance, it is ideal for listeners seeking ultra-light headphones. The KPH7 on ear headphone is equipped with dynamic e |
| Näivtakistus | 32 |
| Net weight | 0.044 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 845 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 17 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 16 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | KPH7v |
| Sagedusvahemik | 80-18k Hz |
| Tare weight (kg) | 0.033 kg |
| Toote värv | Violet |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.002046 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones kph7v wired on-ear violet, 195025, koss, korvaklapid





