Koss | Headphones | SB40 | Wired | On-Ear | Microphone | Black
- TootjadKoss
- Mudel: 194738
- Saadavus: 1
-
55€
Koss | Headphones | SB40 | Wired | On-Ear | Microphone | Black
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 180.00 mm |
| Gross depth master carton | 325 mm |
| Gross height (mm) | 230 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross weight | 0.48 kg |
| Gross width (mm) | 105 mm |
| Gross width master carton | 190 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Kõrvaklappide tundlikkus | 96 dB |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Muud funktsioonid | Noise cancelling microphone Full range of sound brings games to life Microphone eliminates excessive background noise for greater ease of use with PC voice applications, such as speech recognition Soft leatherette ear cushions envelop ears for long-lasti |
| Näivtakistus | 120 |
| Net weight | 0.40 kg |
| Net weight master carton | 1.44 kg |
| Packing quantity | 3 pc(s) |
| Palette Qty | 342 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 30 g |
| Pistmiku tüüp | 3.5 mm |
| Plastic (No PET) | 50 g |
| Producer | Koss |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | SB40 |
| Sagedusvahemik | 20-20.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.08 kg |
| Tare weight master carton | 0.257 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | Wired |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.004347 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | No |
Sildid: koss headphones sb40 wired on-ear microphone black, 194738, koss, korvaklapid

