Lenovo | 300 USB-C In-Ear Headphone | GXD1J77353
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 146 mm |
| Gross height (mm) | 25 mm |
| Gross weight | 0.122 kg |
| Gross width (mm) | 56 mm |
| Net weight | 0.012 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 1639 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 67.00 g |
| Pistmiku tüüp | Wired |
| Plastic (No PET) | 43.00 g |
| Producer | Lenovo |
| Producer product family | 300 USB-C In-Ear Headphone |
| Producer product name | GXD1J77353 |
| Seadme ühilduvus | Universal USB-C |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.11 kg |
| Värv | Grey |
| Volume (m3) | 0.0002044 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |






