Lenovo | TWS YOGA PC Edition | Noise canceling
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 109.00 mm |
| Gross height (mm) | 34.00 mm |
| Gross weight | 0.20 kg |
| Gross width (mm) | 101.00 mm |
| Mürasummutus | Yes |
| Muud funktsioonid | Capacity: Earbuds Battery Capacity: 40 mAh, Charging Case Battery Capacity: 500 mAh. Frequency Range: 20-20KHz |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 2308 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 50.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Producer | Lenovo |
| Producer product name | TWS YOGA PC Edition |
| Sisseehitatud mikrofon | Yes |
| Tare weight (kg) | 0.05 kg |
| Värv | Cosmic Blue |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 12 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





















