Logitech | LGT-H110 | Stereo headset | Black, Silver
- TootjadLogitech
- Mudel: 981-000271
- Saadavus: 5
-
13€
Logitech | LGT-H110 | Stereo headset | Black, Silver
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 60 mm |
| Gross depth master carton | 455 mm |
| Gross height (mm) | 245 mm |
| Gross height master carton | 215 mm |
| Gross weight | 0.205 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Gross width master carton | 120 mm |
| Kaabli maksimaalne pikkus | 1.8-metre (6-foot) shielded cord m |
| Kaabli pikkus | 1.8-metre (6-foot) shielded cord m |
| Karbi sisu | Headset User documentation |
| Kõrvaklappide ühenduvus | 3.5 mm |
| Net weight | 0.104 kg |
| Net weight master carton | 0.82 kg |
| Packing quantity | 4.00 pc(s) |
| Pakendi kaal | 200 g |
| Pakendi mõõtmed (l x s x k) | 184 x 52 x 237 mm |
| Palette Qty | 588 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 31 g |
| Peakomplekti tüüp | Binaural |
| Plastic (No PET) | 70 g |
| Producer | Logitech |
| Producer product name | LGT-H110 |
| Sagedusvahemik | - Frequency response:- Headset: 20 Hz 20,000 Hz- Microphone: 100 Hz 16,000 Hz |
| Seadme ühilduvus | 3.5 mm colour-coded plugs |
| Tare weight (kg) | 0.101 kg |
| Tare weight master carton | 0.2 kg |
| Toote tüüp | Stereo headset |
| Toote värv | Black, Silver |
| Tundlikkus | -58 dBV/ Bar, -38 dBV/Pa +/-4dB dBmW |
| Ühenduvustehnoloogia | Wired |
| Ühilduvus | Multi |
| Volume (m3) | 0.0028665 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
Sildid: logitech lgt-h110 stereo headset black, silver, 981-000271, logitech, korvaklapid







