Muse | M-276BT | Wireless | On-Ear | Microphone | Black | Wireless
- TootjadMuse
- Mudel: M-276BT
- Saadavus: 1
-
21€
Muse | M-276BT | Wireless | On-Ear | Microphone | Black | Wireless
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Bluetooth version: V4.2+EDR, Adjustable headband for maximum comfort, Music playback time: Up to 10 hours, Charging time: 2 ~ 3 hours, Built-in rechargeable battery, Hands-Free Sensitivity: 108dB 3dB, Magnet type: Neodymium, Speaker diameter: 4cm |
| Gross depth (mm) | 210.00 mm |
| Gross depth master carton | 438 mm |
| Gross height (mm) | 87 mm |
| Gross height master carton | 245 mm |
| Gross weight | 0.314 kg |
| Gross width (mm) | 190.00 mm |
| Gross width master carton | 402 mm |
| Kaabli pikkus | Aux-in cable: 1m, USB cable: 0.8 m |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Net weight | 0.19 kg |
| Net weight master carton | 3.14 kg |
| NFC features | No |
| Packing quantity | 10 pc(s) |
| Palette Qty | 400 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 113.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 11.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product name | M-276BT |
| Sagedusvahemik | 20 - 20 000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.124 kg |
| Tare weight master carton | 0.733 kg |
| Tarvikud kaasa arvatud | USB charging cable Aux in cable (3.5mm) |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.0034713 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |
Sildid: muse m-276bt wireless on-ear microphone black wireless, m-276bt, muse, korvaklapid






