Muse | Stereo Headphones | M-272 BTW | Wireless/Wired | On-Ear | White | Noise canceling
- TootjadMuse
- Mudel: M-272 BTW
- Saadavus: 5
-
23€
Muse | Stereo Headphones | M-272 BTW | Wireless/Wired | On-Ear | White | Noise canceling
| All | |
| Aku eluiga | 45 h |
| Bluetoothi versioon | 5.2 |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Draiveri suurus | 40 mm |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | Metal headband, Bluetooth function with hands-free system, Auxiliary input for wired connection |
| Gross depth (mm) | 177.00 mm |
| Gross height (mm) | 204.00 mm |
| Gross weight | 0.30 kg |
| Gross width (mm) | 77.00 mm |
| Kandmisviis | On-Ear |
| Mikrofoni tundlikkus | -42 dB |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.15 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 311 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 100.00 g |
| Plastic (No PET) | 50.00 g |
| Producer | Muse |
| Producer product family | Stereo Headphones |
| Producer product name | M-272 BTW |
| Tare weight (kg) | 0.15 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Tundlikkus | 107 dB |
| Type of battery | Accumulator |
| Ühenduse tüüp | Wireless/Wired |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |









