Panasonic Headphones | RB-HF630BE-W | Bluetooth | Over-ear | White | Noise canceling | Wireless
- TootjadPanasonic
- Mudel: RB-HF630BE-W
- Saadavus: 3
-
32€
Panasonic Headphones | RB-HF630BE-W | Bluetooth | Over-ear | White | Noise canceling | Wireless
| All | |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Eritunnused | 72 Hour Battery Life |
| Gross depth (mm) | 215 mm |
| Gross height (mm) | 50 mm |
| Gross weight | 0.24 kg |
| Gross width (mm) | 195 mm |
| Kandmisviis | Over-ear |
| Mürasummutus | Yes |
| Net weight | 0.14 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 425 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 80.00 g |
| Plastic (No PET) | 20.00 g |
| Producer | Panasonic |
| Producer product family | Headphones |
| Producer product name | RB-HF630BE-W |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | White |
| Traadita ühendus | Yes |
| Type of battery | Battery |
| Ühenduse tüüp | Bluetooth |
| USB-laadimise pesa | Yes |
| Volume (m3) | 0.00209625 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |
| Wireless | Yes |







