Shure | Microphone only, charge case not included | AMV-LAV-Z6
- TootjadShure
- Mudel: AMV-LAV-Z6
- Saadavus: 1
-
183€
Shure | Microphone only, charge case not included | AMV-LAV-Z6
| All | |
| Embeeded battery | No |
| Gross depth (mm) | 101.00 mm |
| Gross height (mm) | 51.00 mm |
| Gross weight | 0.06 kg |
| Gross width (mm) | 76.20 mm |
| Net weight | 0.03 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4402 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 30.00 g |
| Producer | Shure |
| Producer product family | Microphone only, charge case not included |
| Producer product name | AMV-LAV-Z6 |
| Tare weight (kg) | 0.03 kg |
| Värv | Black |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |









