Skullcandy Jib In-ear/Ear-hook, 3.5 mm, Microphone, Black,
- TootjadSkullcandy
- Mudel: S2DUYK-343
- Saadavus: 5
-
14€
Skullcandy Jib In-ear/Ear-hook, 3.5 mm, Microphone, Black,
| All | |
| Brutokaal | 0.039 kg |
| Eritunnused | Noise Isolating Fit. Call and Track Control |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth (mm) | 70 mm |
| Gross height (mm) | 30 mm |
| Gross width (mm) | 200 mm |
| Juhtseade | 1 cm |
| Kandmisviis | In-ear/Ear-hook |
| Microphone | Yes |
| Mürasummutus | No |
| Näivtakistus | 17 |
| Netokaal | 0.019 kg |
| Packing quantity | 1 pc(s) |
| Plastic (No PET) | 2 g |
| Producer product name | Jib |
| Sagedusvahemik | 20-20.000 Hz |
| Tare weight (kg) | 0.02 kg |
| Toote värv | Black |
| Traadita ühendus | No |
| Ühenduse tüüp | 3.5 mm |
| USB-laadimise pesa | No |
| Volume (m3) | 0.00042 m |
| Wireless | No |
Sildid: skullcandy jib in-earear-hook, 35 mm, microphone, black, s2duyk-343, skullcandy, korvaklapid, korvaklapid ja mikrofonid



