Xiaomi | Earphones | OpenWear Stereo Pro
| All | |
| Bluetooth | Yes |
| Classification of battery | CL126:NE:2016-12-09 |
| Composition of battery | CL127:KT:2016-12-09 |
| Embeeded battery | Yes |
| Gross depth (mm) | 120.00 mm |
| Gross height (mm) | 30.00 mm |
| Gross weight | 0.19 kg |
| Gross width (mm) | 60.00 mm |
| Muud funktsioonid | Upgraded sound leakage reduction to keep audio personal. Harman AudioEFX tuning with two dedicated EQ profiles.The exterior is wrapped in soft and comfortable skin-friendly liquid silicone. The ear hook is embedded with an ultra-thin 0.6mm flexible memory |
| Net weight | 0.09 kg |
| Packing quantity | 1.00 pc(s) |
| Palette Qty | 4000 pc(s) |
| Paper/Pasteboard | 90.00 g |
| Pistmiku tüüp | Bluetooth |
| Plastic (No PET) | 10.00 g |
| Producer | Xiaomi |
| Producer product family | Earphones |
| Producer product name | OpenWear Stereo Pro |
| Sagedus | 20-40k kHz |
| Talk time (single charge) | 8.5 h |
| Tare weight (kg) | 0.10 kg |
| TI weight (kg) | 0.01 kg |
| Type of battery | Accumulator |
| Värv | Graphite Black |
| Veekindel | Yes |
| Volume (m3) | 0.00 m |
| Warranty | 24 month(s) |
| WEEE tax | Yes |





